" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Erken rezervasyon fırsatları varken; HAYALİNİZDEKİ TATİLİ ERTELEMEYİN!

  Wilusa Turizm sahibi Ahmet Çelik, bayiliğini üstlendikleri ETSTUR’un Kasım ayı içerisinde başlayacak ve fiyatlarda % 40’lık indirim sunacak erken rezervasyon fırsatları için 2016 yazı için tatil planlaması yapanları Çanakkale, Edremit ve Keşan’daki şubelerine davet etti. Kalitesi ve güveniyle ETSTUR’un yeni sezon için müthiş imkanlar sunduğunu aktaran Çelik, ‘Hayalinizdeki tatili ertelemeyin’ çağrısında bulundu.   Çanakkale’de […]

Erken rezervasyon fırsatları varken; HAYALİNİZDEKİ TATİLİ ERTELEMEYİN!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Wilusa Turizm sahibi Ahmet Çelik, bayiliğini üstlendikleri ETSTUR’un Kasım ayı içerisinde başlayacak ve fiyatlarda % 40’lık indirim sunacak erken rezervasyon fırsatları için 2016 yazı için tatil planlaması yapanları Çanakkale, Edremit ve Keşan’daki şubelerine davet etti. Kalitesi ve güveniyle ETSTUR’un yeni sezon için müthiş imkanlar sunduğunu aktaran Çelik, ‘Hayalinizdeki tatili ertelemeyin’ çağrısında bulundu.

 

Çanakkale’de faaliyet gösteren Wilusa Turizm, 2016 yazı için iddialı hazırlanıyor. Türkiye Turizminin önemli kilometre taşlarından birisi olan ETSTUR’un da Çanakkale, Keşan ve Edremit bayiliğini yapan Wilusa Turizmin sahibi Ahmet Çelik, yaz dönemi için tatil planlayanlara şimdiden müjdeyi verdi. Çelik, Kasım ayı ile birlikte ETSTUR’un erken rezervasyon imkanlarıyla müşterileriyle buluşmaya hazırlandığını söyledi. Yüzde 40’lık indirimler ve kredi kartına taksit imkanlarıyla lüks tatil merkezlerinde yeniz sezonu geçirmek isteyenleri detaylı şekilde bilgilendirmek üzere Çanakkale Yalı Caddesi’ndeki ofislerine davet etti.

 

GELİN, EN UYGUN TATİLİNİZ PLANLANSIN

Erken rezervasyonların internetten de yapılabildiğini hatırlatan Çelik, Çanakkale halkı ve esnafına destek olması açısından kendilerini ziyaret etmeleri halinde daha iyi bir tatil planlaması yapılabileceğini kaydederek, “ETSTUR’un internet sitesinden rezervasyonu yapmakla bizden yapmak arasında maddi hiç bir fark yok. Fiyatlar aynı şekilde yansıyor. Ancak şubelerimize gelerek rezervasyon yaptırmak isteyenler karşılarında bir muhatap bulacak ve kendileri en uygun tatil paketi sunulabilecek. Böylece tatile gitmeden akıllarındaki soru işaretleri cevabını bulacak” dedi.

 

MÜTHİŞ FIRSATLARLA ERKEN REZERVASYON

Çanakkale, Balıkesir ve Edirne bölgesinde ETSTUR ürünlerini satmakla ilgili hizmet verdiklerini belirten Ahmet Çelik, erken rezervasyon döneminin başlamasına çok az bir zaman kaldığını söyledi. Tatile gitmek isteyen ailelere 540’lara varan indirimlerle hazırlık yapacaklarını kaydeden Çelik, “Eğer erken rezervasyon döneminden yararlanırlarsa, çok büyük indirimlerle tatil satın alma şansları olur. Örneğin Kasım ayında kredi kartına 6-7 taksitle tatil alan bir aile Mayıs, Haziran gibi ödemesi bitirir. Temmuz, Ağustos aylarında çıkacağı tatilin parasını ödemiş olur” dedi. Erken rezervasyonda sigorta uygulaması olduğunu ifade eden çelik, 72 saate kadar rezervasyon iptal edilmesi halinde paranın kredi kartına geri iade edildiğini aktardı.

 

HAC ve UMRE TURLARI BAŞLIYOR

Wilusa Turizm Sahibi Ahmet Çelik, ETS hizmeti olarak bu yıl Hac ve Umre turlarına da başlayacaklarını ifade ederek, “Özellikle Çanakkale bölgesinde Yenice, Çan ve Bayramiç’ten bu konuda yoğun talep olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla bu müjdeyi de vermek isterim. Hac ve Umre turlarımız hem kaliteli hem yüksek hizmet standardıyla 2015 sonu itibariyle başlamış olacağız. Bu ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız da bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için ofislerimizde bekliyoruz” diye konuştu.

 

ŞEHİR OTELCİĞİ HİZMETİ

Bunun dışında ETS olarak şehir otelciliği hizmetine de son dönemde başladıklarını belirten Çelik, özellikle iş adamları, üniversite hocaları, devlet memurları, banka sektöründe faaliyet gösteren çalışanlar ve sık sık şehir ziyaretleri yapan hemşerilerine şu tavsiyede bulundu; “Bir seminer veya toplantıya katılmak ya da farklı nedenlerle ziyaretlerde bulunmak için başka illere gitmek zorunda olanlar bizden çok uygun şartlarda ve kredi kartına taksitle şehir oteli de satın alabilirler”şeklinde konuştu.

 

GEMİ TURLARI YENİ TREND

Çelik, turizmde yeni dönemin trendi olan gemi turların da hizmet alanları içerisinde olduğunu vurgulayarak, “Çeşme kalkışlı gemi turlarımız yine devam ediyor. Geçen yıllarda inanılmaz bir talep gördü. Artık tatilde yeni trend diyebiliriz. Özellikle burnumuzun dibindeki güzel Yunan adalarını ziyaret etmek tatilcilerin son dönem tercihi olan çeşitlerden. Çelik ayrıca yaz aylarında evlenecek olan balayı çiftleri için de çok cazip tatil fırsatları olduğunu söyledi.

 

2015’in son aylarında ETS olarak bütün ürünlerini erken rezervasyon sloganıyla ve hizmet kalitesiyle sunmaya hazır olduklarına değinen Çelik sözlerini şöyle tamamladı; “Vatandaşlarımızı Çanakkale’de saat kulesi karşısındaki merkez ofisimiz ile Edremit ve Keşan merkezlerindeki ofislerimize hem bir kahve içmeye hem de bir bilgi almaya ve rezervasyonlarını yaptırmak için bekleriz. Bu imkanlar varken herkese söylemek istediğim tek şey, hayalinizdeki

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.