ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ

Küçükkuyu Belediyesi Zabıta Ekipleri, belde de bulunan iş yerlerini denetleyerek ruhsat kontrolü yaptı.
Denetimler esnasında İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı bulunmayanlar hakkında yasal işlem başlatan Zabıta Ekipleri, bu gibi işyerlerine süre verip. denetimlerin bundan sonra da süreceğini ifade ettiler. Konuyla ilgili Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yaptığı açıklamada  “Zabıta ekiplerimiz belde merkezinde bulunan iş yerlerinde rutin kontrolleri gerçekleştirdi. Özellikle ruhsatı bulunmayan işyerleri hakkında gerekli yasal çalışmaları başlatmış bulunmaktayız.

Ruhsatsız işyeri çalıştıranların bir an evvel Belediyemize müracaat ederek ruhsatlarını almalarını aksi halde işyerlerinin risk altında olacağını ve gerekli kanuni işlemlerin yapılacağını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.