" />
USD
3,6718
EURO
4,3255
ALTIN
151,2648

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ Küçükkuyu Belediyesi Zabıta Ekipleri, belde de bulunan iş yerlerini denetleyerek ruhsat kontrolü yaptı. Denetimler esnasında İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı bulunmayanlar hakkında yasal işlem başlatan Zabıta Ekipleri, bu gibi işyerlerine süre verip. denetimlerin bundan sonra da süreceğini ifade ettiler. Konuyla ilgili Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yaptığı açıklamada  “Zabıta ekiplerimiz belde merkezinde bulunan […]

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ZABITADAN RUHSAT DENETİMİ

Küçükkuyu Belediyesi Zabıta Ekipleri, belde de bulunan iş yerlerini denetleyerek ruhsat kontrolü yaptı.
Denetimler esnasında İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı bulunmayanlar hakkında yasal işlem başlatan Zabıta Ekipleri, bu gibi işyerlerine süre verip. denetimlerin bundan sonra da süreceğini ifade ettiler. Konuyla ilgili Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yaptığı açıklamada  “Zabıta ekiplerimiz belde merkezinde bulunan iş yerlerinde rutin kontrolleri gerçekleştirdi. Özellikle ruhsatı bulunmayan işyerleri hakkında gerekli yasal çalışmaları başlatmış bulunmaktayız.

Ruhsatsız işyeri çalıştıranların bir an evvel Belediyemize müracaat ederek ruhsatlarını almalarını aksi halde işyerlerinin risk altında olacağını ve gerekli kanuni işlemlerin yapılacağını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.