" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK BELEDİYE ZABITASINDAN TABELA OPERASYONU

Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede görüntü ve çerce kirliliği oluşturan tabelaları bulundukları yerden söküyor. İzinsiz olarak gelişi güzel dikilen ve ilçenin görsel dokusunu bozan reklam tabelaları Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırıldı. Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada bundan sonra da izinsiz olarak dikilen tüm tabelaların bulundukları yerlerden söküleceği ve ilgili firmaya cezai işlem […]

AYVALIK BELEDİYE ZABITASINDAN TABELA OPERASYONU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede görüntü ve çerce kirliliği oluşturan tabelaları bulundukları yerden söküyor.

İzinsiz olarak gelişi güzel dikilen ve ilçenin görsel dokusunu bozan reklam tabelaları Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırıldı.

Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada bundan sonra da izinsiz olarak dikilen tüm tabelaların bulundukları yerlerden söküleceği ve ilgili firmaya cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Ayrıca açıklamada reklam tabelalarını koymak isteyenlerin Ayvalık Belediyesi İlan Reklam Servisine başvurmaları ve istenilen yeri Zabıta Müdürlüğünün uygun görmesi halinde tabelanın konmasına izin verileceği ifadeleri de yer aldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.