AYVALIK BELEDİYE ZABITASINDAN TABELA OPERASYONU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYE ZABITASINDAN TABELA OPERASYONU

Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede görüntü ve çerce kirliliği oluşturan tabelaları bulundukları yerden söküyor.

İzinsiz olarak gelişi güzel dikilen ve ilçenin görsel dokusunu bozan reklam tabelaları Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kaldırıldı.

Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada bundan sonra da izinsiz olarak dikilen tüm tabelaların bulundukları yerlerden söküleceği ve ilgili firmaya cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Ayrıca açıklamada reklam tabelalarını koymak isteyenlerin Ayvalık Belediyesi İlan Reklam Servisine başvurmaları ve istenilen yeri Zabıta Müdürlüğünün uygun görmesi halinde tabelanın konmasına izin verileceği ifadeleri de yer aldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.