BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER’DE MÜZİK ŞÖLENİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER’DE MÜZİK ŞÖLENİ

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Uygulamalı Bilimler Yüksek okulunda, vizeler öncesinde öğrencilerden oluşan orkestra ve solistler tarafından müzik ziyafeti verildi. Etkinliği izleyenler unutulmaz bir gün yaşarken, etkinliği okul idaresi de yakından takip etti.

Düzenlenen etkinliğe katılanlar, doyasıya bir müzik ziyafeti yaşadı. Etkinliğe,  BUBYO Müdürü Doç.Dr. M. Oğuzhan İlban, Müdür Yardımcısı Ögr.Gör.Dr. Muammer Bezirgan Öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. BUBYO Müdürü Doç.Dr. M.Oğuzhan İlban yaptığı konuşmada bu tür etkinliklerin BUBYO ailesini daha da güçlendireceğini, ayrıca sınavlar öncesinde gerçekleştirilen bu etkinliğin herkes için pozitif motivasyon sağlayacağını ifade ederek bu tür etkinliklerin bundan sonraki süreçte daha sık yapılacağını bildirdi. Müdür, İlban, etkinlikte görev alanlara teşekkür etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.