Şevket Metin’i kaybettik

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Şevket Metin’i kaybettik

 

Burhaniye’nin toprak dedesi Tema gönüllü temsilcisi Şevket Metin, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 87 yaşında hayatını kaybetti.

Burhaniye’nin Tema gönüllü temsilcisi, yeşil dostu toprak dede Şevket Metin’i bu sabah saatlerinde 87 yaşında hayata veda etti. Köy Enstitüleri Sağlık Bölümü mezunu olan Şevket metin renkli kişiliği ile tanınırken, CHP  ilçe başkanlığı, Burhaniye Ticaret Odası başkanlığı, Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği kurucusu, Tema Burhaniye gönüllü temsilciliği de yaptı. Evli ve 3 çocuk 4 torun sahibi olan Şevket Metin’in cenazesi bugün (Çarşamba) günü Kocacami de kılınacak öğle namazı sonrasında Hacı Hasan Baş (Börülce Köyü) mezarlığına defnedilecek. Merhum Şevket Metin’e Allahtan rahmet, geride kalan ailesine başsağlığı dileriz.

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.