" />
USD
3,6785
EURO
4,3431
ALTIN
151,1607

BURHANİYE”NİN TOPRAK DEDESİ TOPRAĞA VERİLDİ

  Balıkesir”in Burhaniye ilçesinde, TEMA temsilcisi Şevket Metin (87) Kocacami’de kılınan cenaze namazı sonrasında Börülce Köy mezarlığında toprağa verildi. Yaşamının büyük kısmını Burhaniye merkezde esnaflıkla geçiren Şevket Metin’in cenazesine de çok sayıda vatandaş katıldı. Dün, yakalandığı amansız hastalık yüzünden evinde hayatını kaybeden 3 çocuk ve 4 torun sahibi Şevket Metin, öğle Namazı sonrası kılınan cenaze […]

BURHANİYE”NİN TOPRAK DEDESİ TOPRAĞA VERİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir”in Burhaniye ilçesinde, TEMA temsilcisi Şevket Metin (87) Kocacami’de kılınan cenaze namazı sonrasında Börülce Köy mezarlığında toprağa verildi. Yaşamının büyük kısmını Burhaniye merkezde esnaflıkla geçiren Şevket Metin’in cenazesine de çok sayıda vatandaş katıldı.

Dün, yakalandığı amansız hastalık yüzünden evinde hayatını kaybeden 3 çocuk ve 4 torun sahibi Şevket Metin, öğle Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Börülce Köy Hasan Baş Kabristanlığına kendi elleriyle diktiği servi ağaçlarının altında defnedildi. Şevket Metin, Tema gönüllü temsilciliği yanı sıra, Burhaniye Ticaret Odası Başkanlığı, CHP ilçe başkanlığı, belediye meclis üyeliği, Hastane Yaşatma ve Yaptırma Derneği başkanlığı görevinde de bulundu. Şevket Metin’in yeşil sever ve çalışkan bir insan olduğunu söyleyen vatandaşlar, “ Şevket Amca, Burhaniye’nin değerlerinden biridir. Bu güne kadar yeşil bir dünya için bir çok ağaç dikmiş, fakir fukaraya da destek sağlamıştır. Allah rahmet eylesin” dediler. Kocacami de kılınan cenaze namazına, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Milletvekili adayı Ensar Aytekin, Akçay eski belediye başkanı Cahit İnceoğlu, Edremit CHP ilçe başkanı Enver Eyigün, Burhaniye Tariş Başkanı Fikret Akova, CHP ilçe başkanı Tarık Erdil, belediye meclis üyeleri, CHP ilçe yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Şenol TORLAK

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.