EDREMİT CHP’DE MAHALLE DELEGELERİ SEÇİMLERİ SONA ERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Türkan ÖZDEMİRDİŞ TABİBİ SAYIN BİLAL AKTUĞ GÖLLER – 13 Temmuz 2017SİGARA İNSAN ÖMRÜNDEN 28 YILI ALIP GÖTÜRÜYORMUŞ – 2 Mart 2017KAMİL BAŞKAN 7’DEN 70’E EDREMİT’LİLERİN YANINDA – 23 Şubat 2017                CKD’NİN SEVGİ GÜNÜ’NDE KONUŞAN BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA ‘’TÜRKİYEMİZİ ATAMIZIN BİZE BIRAKTIĞI ÜLKE HALİNE GETİRECEĞİZ’’ DEDİ – 16 Şubat 2017MEMLEKET ECZANESİ […]

EDREMİT CHP’DE MAHALLE DELEGELERİ SEÇİMLERİ SONA ERDİ

Türkan ÖZDEMİR

ŞİMDİ SIRA İLÇE BAŞKAN VE YÖNETİM SEÇİMİNDE

 

1 Kasım 2015 genel seçimleri nedeniyle dondurulan ilçe CHP mahalle delegeleri seçimlerine 12-11-2015 tarihinden itibaren kaldığı yerden devam edildi.

 

Gazicelal, İbrahimce, Doyran, Çamlıbel, Gaziilyas, Cennetayağı, Camivasat, Tuzcumurat, Altunoluk, Çamcı ve Hacıaslanlar mahallelerinde yapılan delege seçimleri zaman zaman hareketli ve tansiyonu yüksek görüntülere sahne oldu. Mavi ve Beyaz liste olarak yapılan delege seçimlerinde Mavi liste Beyaz listeyi açık ara farkla önde götürdü. Delegelerin katılımın yoğun olduğu gözlenen seçimlerin sona ermesiyle gözler şimdi de 6 Aralık’ta yapılacak olan Edremit CHP ilçe başkanı ve yönetimin seçimine çevrildi. Seçimlerin demokratik bir şekilde yapıldığını belirten ilçe başkanı Enver ENLİGÜN ‘‘Seçimler bir bayrak yarışıdır. Sonuçta amaç en iyi yönetimi seçmektir. Seçime katılan delegelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Aynı ilginin 6 Aralık’ta yapılacak ilçe seçimine de gösterilmesini bekliyoruz’’ dedi.

 

 

BELEDİYE OTOBÜS ŞOFÖRLERİNE TAM PUAN

 

Balıkesir Büyükşehir belediye otobüslerinin sefere başlamasıyla büyük ölçüde rahatlayan ulaşımda şoförlerin yolculara gösterdiği saygı ve yardımcı olmaları büyük takdir görüyor. Özellikle yaşlı yolculara kolaylık sağlayan ve sevgiyle yaklaşan şoförlerden çok memnun olduklarını belirten yolcular ‘‘Otobüslerimiz güzel ve konforlu. Sefer sayıları çok iyi. Kaptan şoförlerimiz mükemmel. Yolculuk çok keyifli geçiyor’’ diyorlar.

 

‘‘Ancak kış temelli bastırmadan kapalı duraklarımızın da bir an önce yapılmasını istiyoruz. Yılan hikayesine dönen durakların yapımı o kadar mı zor ki Büyükşehir Belediyesi bir çözüm getiremiyor’’ diyorlar.

 

 

Hoşça kalın, sağlıkla kalın.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.