EDREMİT KENT KONSEYİ TOPLANDI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT KENT KONSEYİ TOPLANDI..

 

Edremit Kent Konseyi Olağan Genel Kurul Toplantısı Başkan Kamil Saka, başkanlığında yapıldı. Kent Konseyi’nin çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda 12 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 

Edremit Kent Konseyi Olağan Genel Kurul toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Kamil Saka, başkanlığında yapılan toplantıya yürütme kurulu ve genel kurul üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda Kent Konseyi Metin Tunçer tarafından çalışmalar ile ilgili sunumda bulunup Çalışma Grupları ve çalışma Meclislerini tanıttı. Genel Sekreter Tunçer, komşu şehirlerin Kent Konseyleri ile diyalog içerisinde olduklarını ve karşılıklı istişarelerde bulunarak edinilen deneyim ve tecrübeleri 2016 yılı çalışmalarına yansıtacaklarını söyledi. Grupların çalışmaları ve gruplardan gelen öneriler genel kurulda görüşmeye açıldı. Yürütme Kurulu üyeleri ve genel kurul üyeleri görüş ve önerilerini ifade ettiler. 2016 yılı tahminin bütçesi ve yeni tüzük taslağı görüşülerek kabul edildi. Sabahattin Ali anısına etkinlik planlanması, Türk Sanat ve Halk Müziği sosyal faaliyetleri ile ilgili önergeleri genel kurulda görüşülerek Yürütme Kurulu’na havale edildi. Edremit Kent Konseyi Başkanı Kamil Saka, Kent Konseyi’nin toplumsal ortaklık merkezi olduğunu belirterek Edremit’in yararına olacak her türlü görüş ve öneriyi Kent Konseyi ile Belediye Meclisi’nde değerlendirmeye hazır olduklarını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.