" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ÇÖP EV TEMİZLENDİ

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayetini değerlendiren Edremit Belediyesi Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. Temizlenen ev ilaçlarla dezenfekte edildi. Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayeti üzerine harekete geçen Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. İhbarı değerlendiren Zabıta ekipleri ile birlikte belirtilen adrese giden […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ÇÖP EV TEMİZLENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayetini değerlendiren Edremit Belediyesi Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. Temizlenen ev ilaçlarla dezenfekte edildi.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayeti üzerine harekete geçen Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. İhbarı değerlendiren Zabıta ekipleri ile birlikte belirtilen adrese giden Edremit Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, içerideki yığın halinde bulunan çöpleri ve eski eşyaları boşalttılar. Ardından Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ev ilaçlanarak dezenfekte edildi. Alınan bilgilere göre çöplük içerisinde olan evin sahibi vatandaşın daha önce uyarıldığı, evin ise Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri tarafından birçok kez boşaltılarak temizlendiği öğrenildi. Ev sahibi uyarılarak böyle bir olayın tekrarlanması halinde yasalar çerçevesinde gerekli cezai işlemin uygulanacağı belirtildi. Edremit’te yaşayan vatandaşların istek, şikayet ve taleplerini ve bu gibi durumlarda belediyenin her türlü iletişim aracından bildirmeleri istendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.