ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ÇÖP EV TEMİZLENDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ÇÖP EV TEMİZLENDİ

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayetini değerlendiren Edremit Belediyesi Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. Temizlenen ev ilaçlarla dezenfekte edildi.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde vatandaşların şikayeti üzerine harekete geçen Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çevreyi rahatsız eden çöplük içerisindeki evi boşalttı. İhbarı değerlendiren Zabıta ekipleri ile birlikte belirtilen adrese giden Edremit Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, içerideki yığın halinde bulunan çöpleri ve eski eşyaları boşalttılar. Ardından Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ev ilaçlanarak dezenfekte edildi. Alınan bilgilere göre çöplük içerisinde olan evin sahibi vatandaşın daha önce uyarıldığı, evin ise Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri tarafından birçok kez boşaltılarak temizlendiği öğrenildi. Ev sahibi uyarılarak böyle bir olayın tekrarlanması halinde yasalar çerçevesinde gerekli cezai işlemin uygulanacağı belirtildi. Edremit’te yaşayan vatandaşların istek, şikayet ve taleplerini ve bu gibi durumlarda belediyenin her türlü iletişim aracından bildirmeleri istendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.