AYVALIK BELEDİYESİ KÜÇÜKKÖY’ÜN YOLUNU SICAK ASFALT KAPLIYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK BELEDİYESİ KÜÇÜKKÖY’ÜN YOLUNU SICAK ASFALT KAPLIYOR.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile kentin dört bir yanında başlatılan yol yapım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor.

Altınova, Sarımsaklı, Cunda Adası, kent merkezi gibi bir çok bölgedeki yol çalışmalarına son olarak Küçükköy’ün girişindeki yol da eklendi.

Küçükköy gigrişindr başlatılan be yaklaşık bir buçuk kilometrelik yol Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sıcak asfalt kaplandı.

Pürüzsüz bir şekilde yapımı tamamlanan Küçükköy girişindeki sıcak asfalt kaplama çalışmalarını Ayvalık Beledşiye Meclis Üyesi Fahri Güren bizzat takip etti. Yol yapımının tamamlanmasıyla birlikte bundan yaklaşık 20 yıl önce yapılan yol Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile yenilendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.