BAŞKAN KAMİL SAKA SAHADA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN KAMİL SAKA SAHADA

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Güre ve Darsofa Mahallelerinde incelemelerde bulundu. Çalışmaları yerinde incelerken vatandaşları da dinleyen Başkan Saka, Edremit için projelerin sırasıyla hayata geçirileceğini belirtti.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Güre ve Darsofa Mahallelerinde çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Güne başladığı gibi çalışmaları takibe alan Belediye Başkanı Kamil Saka, çalışmalarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için ekipleri kontrol ediyor. Başkan Saka, kontrol sırasında vatandaşlarla da sohbeti ihmal etmeyerek sorun, istek ve şikayetleri dinliyor. Kış aylarına hazırlanarak bu süreci başarılı bir şekilde tamamlamak istediklerini kaydeden Belediye Başkanı Kamil Saka,  “Edremit’in çeşitli noktalarında, gerek turistik gerekse kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız sürüyor. Mutlu huzurlu ve güvenli bir kenti inşa etmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Edremit için hazırladığımız projelerimizi sırasıyla hayata geçiriyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.