" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TÜRSAB 43. yılını kutladı

TÜRSAB, kuruluşunun 43. yılını sektör temsilcileri ve sektöre katkı sunanlar için düzenlenen ödül töreniyle kutladı. Burhaniye’de Turizm sektöründe 28. Yılını Pitur Turizm ve Seyahat acentesi de Burhaniye’ye ödül ile döndü. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü turizmin temsilcilerinden Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, 43. Kuruluş yıldönümünü sektöre katkı sunanlara ödül vererek kutladı. TÜRSAB’ın 43. Kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında, […]

TÜRSAB 43. yılını kutladı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

TÜRSAB, kuruluşunun 43. yılını sektör temsilcileri ve sektöre katkı sunanlar için düzenlenen ödül töreniyle kutladı. Burhaniye’de Turizm sektöründe 28. Yılını Pitur Turizm ve Seyahat acentesi de Burhaniye’ye ödül ile döndü.

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü turizmin temsilcilerinden Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, 43. Kuruluş yıldönümünü sektöre katkı sunanlara ödül vererek kutladı.

TÜRSAB’ın 43. Kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında, Türkiye’nin önde gelen acenteleri, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda bir araya geldi.

Kutlama törenine, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eski Kültür Bakanı Bülent Akarcalı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar ve çok sayıda davetli katıldı. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi sarayında yapılan ödül törenine katılan Pitur Turizm ve Seyahat acentası sahibi Ali Pişirici’de ödülünü alırken, emeği geçenlere teşekkür etti. Pişirici, Almanya’da başlayan Turizm hayatımız sonunda 1986 yılında Pitur’u kurduk. Pitur Turizm ve Seyahat acentesi olarak turizm in bir çok alanında hizmet verdik.  Turizm adına böylesine bir günde Burhaniye’ye ödül ile döndüğümüz için mutluyuz.

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Türkiye’nin en büyük meslek birliği olan TÜRSAB’ın Türkiye’nin turizm alanında uluslararası aktörlerden biri olmasına büyük katkı sağladığını söyledi. TÜRSAB’ın çalışmaları sonucunda, Türkiye’de pek çok farklı destinasyonun marka haline geldiğini ifade eden Ulusoy, sektörün giderek büyüdüğünü vurguladı. Kutlama töreni, sektörde 25 yıl ve üzeri hizmet veren yaklaşık 500 seyahat acentesine plaketleri verilerek son buldu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.