AYVALIK BELEDİYESİNDEN SOKAK KEDİLERİ İÇİN “KEDİ EVİ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİNDEN SOKAK KEDİLERİ İÇİN “KEDİ EVİ”

Ayvalık Belediyesi kedi evi projesini hayata geçirdi. Pilot bölge olarak belirlenen kedileriyle ünlü Cunda Adasında 10 adet kedi evini konuşlandıran Ayvalık Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, ilerleyen günlerde bu kedi evlerinin sayınsı arttırarak kentin değişik bölgelerine de yerleştirmeyi planlıyor.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile ilk olarak Köpek Bakım Çiftliğinde barınan sokak köpekleri için kulübeler yaptıran veteriner işleri müdürlüğü şimdi de sokak kedileri için “Kedi Evi” projesini hayata geçirdi.

Ayvalık Belediyesi Veteriner İşleri Müdür V. Seher Tuna gözetiminde Cunda Adasındaki park alanlarının yakınında konuşlandırılan kedi evleri şimdiden sokak kedilerinin ilgisini çekmeye başladı.

Kedi evlerinin montajını Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan’da yakından takip etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.