" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Çocuklar Benim Atatürk’üm Dedi

  Novada Edremit tarafından Edremit Kaymakamlığı ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayı ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen Benim Atatürk’üm resim yarışmasının ödül töreni 22 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi.   İlkokul kategorisinde birincilik Şehit Hamdibey İlkokulu 3/D sınıfından Taha Topaloğlu’nun, ikincilik Şehit Öğretmenler İlkokulu 1/D sınıfından Yasin Toprak Tuğrul’un ve üçüncülük de Hamiyet Ferudun […]

Çocuklar Benim Atatürk’üm Dedi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Novada Edremit tarafından Edremit Kaymakamlığı ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayı ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen Benim Atatürk’üm resim yarışmasının ödül töreni 22 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi.

 

İlkokul kategorisinde birincilik Şehit Hamdibey İlkokulu 3/D sınıfından Taha Topaloğlu’nun, ikincilik Şehit Öğretmenler İlkokulu 1/D sınıfından Yasin Toprak Tuğrul’un ve üçüncülük de Hamiyet Ferudun Sözer İlkokulu 4/C sınıfından Sude Naz Genç’in olurken, Ortaokul kategorisinde birinci Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6/E sınıfından Kadir Faruk Çatalkaya, ikinci Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 8/F sınıfından Meltem Kuzey ve üçüncü de Leman Akpınar Ortaokulu 7/B sınıfından Helin Öztürk seçildi. İlkokul ve ortaokul kategorilerinde verilen plaketlere ek olarak, çocukları sanata teşvik etmek amacıyla resim yarışmasının birincileri 300 TL, ikincileri 200 TL ve üçüncüleri de 100 TL hediye çeki ile ödüllendirildi. Ayrıca, yarışmada dereceye giren öğrencilerin öğretmenleri de 200 TL değerinde hediye çekinin sahibi oldu.

 

Körfez bölgesinden İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen Benim Atatürk’üm resim yarışmasının ödül töreninde konuşma yapan Novada Edremit AVM Müdürü Koray Belet; ”Açıldığımız günden beri bölge halkını ağırlamaktan ve Körfez’in yeni buluşma noktası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlediğimiz Benim Atatürk’üm resim yarışmasını gerçekleştirmemize katkı sağlayan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç’a, yarışmaya katılan tüm okullara, öğrencilerini resim yarışması için hazırlayan tüm öğretmenlerimize, başvuru yapan tüm öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum.” dedi.

 

Detaylı Bilgi İçin:

sevtap.dikilitas@kuzeyegeli.com / 0535 024 82 92

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.