BAHÇEŞEHİR  ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ  AYVALIKTA KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAHÇEŞEHİR  ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ  AYVALIKTA KUTLADI

Burhaniye ilçesinde, Bahçeşehir Okulları; Başöğretmen Atatürk ‘ün  “Millet Mektepleri Baş Öğretmenliği Kabulü”nün yıldönümünü kurum tarafından düzenlenen yemekte  görkemli bir şekilde kutladı. Bu sayede Bahçeşehir Burhaniye, Ayvalık ve Edremit Okulları öğretmenleri, kendileri için düzenlenen bu güzel gecede coşkulu bir şekilde eğlendiler.

Çalışkan olmanın gururuyla, gönül rahatlığı içinde eğlenen öğretmenler, başarı dileklerini yineleyerek geceden ayrılırken, unutulmaz bir gece yaşandı. Bahçeşehir Okulları Öğretmenler gününü öğrenciler tarafından hazırlanan program ile okullarında coşkuyla kutladılar. Bahçeşehir Okulları öğrencileri,  kısa süren bir çalışmayla öğretmenleri için hazırladıkları programda, Türkçe – İngilizce şarkılar söyleyip, öğretmenleri için yazmış oldukları mektup ve şiirlerini okudular. Öğrencilerinin bu güzel programı hazırlaması Bahçeşehir Okulları öğretmenleri için, büyük bir sürpriz olurken program bitiminde duygulu anlar yaşandı. Okul Müdürü Semra Talay, emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutladı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.