GÖMEÇ MAHALLE LİGİNİN ŞAMPİYONLARI KUPALARINA KAVUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÖMEÇ MAHALLE LİGİNİN ŞAMPİYONLARI KUPALARINA KAVUŞTU

Gömeç ilçesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvasında birinci olan Mithatpaşa ve Kemalpaşa takımlarına kupaları düzenlenen bir törenle verildi.

Gömeç’teki turnuvada; Gençler kategorisinde birinci olan Kemalpaşa ile Yıldızlar kategorisinde birinci olan Mithatpaşa mahallelerinin takımlarına kupalarını Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Özer, İlçe Spor Müdürü Ahmet Suakar tarafından verildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara birer futbol topunun hediye edildiği törende konuşan Gömeç Kaymakamı Cumhur Duran, gençlerin heves ve heyecanlarının kendisini son derece mutlu ettiğini belirterek, “Biz istiyoruz ki ömür boyunca güzel işlerle meşgul olun hem spor yapın hem de ilmin peşinde olun. Bu organizasyonlarda bir kazanan birde kaybeden oluyor. Fakat görüyorum ki  bu turnuvada herkes kazanmış. Ümit ediyorum ki hem özel yaşantınızda hem de sportif yaşantınız başarılarla dolu geçer. İlçemizde birinci olan takımlarımıza da il müsabakalarında başarılar dilerim. Bu turnuvayı organize eden başta Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 

USLU, “TURNUVA GENÇLERİN BİRİBİRLERİYLE İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEKTİR”

Kupa dağıtım töreninde konuşan Gömeç Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Uslu ise; “Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde 20 ilçe belediyemizin ‘İmkan Bizden Oynamak Sizden’ sloganıyla ortaklaşa düzenlediği Mahalle Ligi Futbol Turnuvası yoğun ilgi ve coşkuyla ilçemizde tamamlanmıştır. Gençlerimizin eve çocuklarımızın sosyal çevreye alışabilmeleri, birbirleriyle olan ilişkilerinde kolaylık sağlayabilecek bir turnuva olduğunu düşünüyorum. Biz idareciler olarak çocuklarımızın geleceği için her türlü fedakarlığı yapmakta onların gelecekteki ideallerine kavuşmaları için her türlü sosyal ortamı sağlamaktayız. Bu turnuvanın düzenlenmesini sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.