KÜLTÜR MERKEZLERİ YENİLENİYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KÜLTÜR MERKEZLERİ YENİLENİYOR.

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, belediyeye bağlı kültür merkezlerinde yenileme çalışması başlattı.

Ayvalık Merkezde bulunan İsmet İnönü ve Altınova Mahallesinde bulunan Atatürk Kültür Merkezlerinde başlatılan yenileme çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

İsmet İnönü Kültür Merkezinin dış cephesinden iç ünitelerine kadar kısmi olarak başlatılan çalışmaların tamamlanmasının ardından daha modern bir görünüm kazanacağı açıklandı.

Öte yandan Altınova Atatürk Kültür Merkezi baştan aşağı yenileniyor. Yer karolarından sahnesine, akustik yapısından tavanına, tuvaletlerinden, kapıları ve iç boyasına kadar sil baştan dizayn edilen salonda hummalı çalışma devam ediyor.

Ayvalık Belediyesi 1993 yılında yaptırılan salonun her yerini elden geçiriyor ve 2 ay sonra kültür merkezinin hizmete gireceği bildirildi.

Ayvalık Belediye Başkan Vekili Ahmet Erkal ve Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ersin Pilas, çalışmaları yakından takip ederek işlerin hızlı yürümesin sağlıyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.