" />
USD
3,6798
EURO
4,3327
ALTIN
151,5603

BAŞKAN SAKA’YA MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN ZİYARET

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Esen ve İmar Müdür Vekili Hacer Kahraman’ı makamında ağırladı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Esen ve İmar Müdür Vekili Hacer Kahraman’ı ağırladı. Ziyarette Başkan Saka’ya, Edremit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Berna Şellavcı eşlik etti. Belediye İmar Mevzuatı ve […]

BAŞKAN SAKA’YA MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Esen ve İmar Müdür Vekili Hacer Kahraman’ı makamında ağırladı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Esen ve İmar Müdür Vekili Hacer Kahraman’ı ağırladı. Ziyarette Başkan Saka’ya, Edremit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Berna Şellavcı eşlik etti. Belediye İmar Mevzuatı ve yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan misafirler, görüşmelerin her iki kurum açışından önemli olduğunu belirtiler. Kentlerin şekillenmesinde en önemli rolün imar yapılanmasından geçtiğini belirten misafirler, ”Bu konuda karşılıklı olarak her türlü bilgi alışverişi yapmanın, büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz” dediler. Belediye Başkanı Kamil Saka ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Kentin ruhuna ve dokusuna müdahale etmeden kentimizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Modern ve çağdaş, yaşanabilinir bir kent yaratmak için çalışma ekibimizle bunun gayreti içerisindeyiz. Edremit’te attığımız her adım, çaktığımız her çivi bu vizyon çerçevesinde gerçekleşiyor” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.