BLUE SİDE BEACH CAFE ÖREN PLAJINDA AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BLUE SİDE BEACH CAFE ÖREN PLAJINDA AÇILDI

 

Ören gecelerine dillere destan Ören plajından renk katacak olan Blue Side Beach Cafe Cumartesi akşamı kapılarını dost ve müşterilerine açtı.

Sıcak ortamı güler yüzlü personeli ile Cumartesi akşamı yapılan açılış töreni ile kapılarını dost ve müşterilerine açan Blue Side Beach Cafe Mert, Hüseyin ve Burak’ın müzikleriyle doyasıya eğlendiler. Ören Plajından Ören gecelerine ayrı bir renk, ayrı bir güzellik katacak olan Blue Side Beach Cafe hafta sonları değişik sazlar değişik sesler ile canlı müzik yapacak.

İşletme Sahipleri Gülten ve Ertan Duran yaz aylarında olduğu gibi bundan böyle kış aylarında da müşterilerimizi ve dostlarımızı ağırlamaya ve eğlendirmeye devam edeceğiz dediler.

 

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.