Cadde ve sokaklarda sonbahar temizliği

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

Cadde ve sokaklarda  sonbahar temizliği

 

Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sonbaharın gelmesiyle birlikte cadde ve sokaklara dökülen yaprakların temizliğine başladı.

Sokakları tazyikli sıcak su ile yıkayan Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şimdi de cadde ve sokaklarda sonbahar temizliğine başladı.  Karesi Belediyesi’nin ilçe genelinde başlattığı sonbahar temizliği aralıksız devam ediyor. Cadde ve sokaklar başta olmak üzere, okul, apartman ve sitelerin önü büyük bir titizlikle temizlenerek kış aylarına hazırlanıyor. Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sonbaharın gelmesiyle birlikte ilçedeki tüm sokaklarda dökülmüş ağaç yapraklarını titizlikle temizliyor. Daha temiz ve modern bir ilçe için Karesi Belediyesi, tüm imkanlarını seferber ediyor. Temizlik konusunda çok hassas davranan Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin temizliklerin dışında mevsimsel olarak doğal oluşan çevre kirliliğinin önüne geçmek için çalışmalarına devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.