EDREMİT TURİZM FUARLARINA HAZIRLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT TURİZM FUARLARINA HAZIRLANIYOR

Edremit’in tanıtımı ve her anlamda tercih edilen şehir olması için Edremit Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilçemizdeki otellerin temsilcileriyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında Kaymakamlık Makamında toplantı yapıldı.

Yapılan toplantıda önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Travel Turkey (İzmir) ve EMİT (İstanbul) fuarlarında katılımın sağlanması ve Edremit’in değerlerinin en iyi şekilde tanıtılması için alt komisyon oluşturuldu. Alt komisyonun tarafından belirlenecek ürün ve hizmetler ile Edremit tanıtılacak. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı,  Edremit’in marka bir şehir olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ettiğini ifade etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.