" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT TURİZM FUARLARINA HAZIRLANIYOR

Edremit’in tanıtımı ve her anlamda tercih edilen şehir olması için Edremit Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilçemizdeki otellerin temsilcileriyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında Kaymakamlık Makamında toplantı yapıldı. Yapılan toplantıda önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Travel Turkey (İzmir) ve EMİT (İstanbul) fuarlarında katılımın sağlanması ve Edremit’in değerlerinin en iyi şekilde tanıtılması için alt komisyon oluşturuldu. Alt […]

EDREMİT TURİZM FUARLARINA HAZIRLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’in tanıtımı ve her anlamda tercih edilen şehir olması için Edremit Belediyesi, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilçemizdeki otellerin temsilcileriyle Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında Kaymakamlık Makamında toplantı yapıldı.

Yapılan toplantıda önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Travel Turkey (İzmir) ve EMİT (İstanbul) fuarlarında katılımın sağlanması ve Edremit’in değerlerinin en iyi şekilde tanıtılması için alt komisyon oluşturuldu. Alt komisyonun tarafından belirlenecek ürün ve hizmetler ile Edremit tanıtılacak. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı,  Edremit’in marka bir şehir olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ettiğini ifade etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.