ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Edremit’te Okullar arası Voleybol Turnuvası düzenlendi.  Çok heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların adından dereceye giren okullardan birinci olan Mevlana Ortaokulu’na kupalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç verdi.

Müsabakalarda ikinci olan Karagözoğlu İlkokulu’na Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge, 3. olan Edremit Anadolu Lisesi’ne İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ve 4. olan Edremit Fatih Anadolu Lisesi’ne İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yenigün verdi. Öğretmenler arasında yapılan okul müsabakaları ise profesyonel maçları aratmadı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.