" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Edremit’te Okullar arası Voleybol Turnuvası düzenlendi.  Çok heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların adından dereceye giren okullardan birinci olan Mevlana Ortaokulu’na kupalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç verdi. Müsabakalarda ikinci olan Karagözoğlu İlkokulu’na Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge, 3. olan Edremit Anadolu Lisesi’ne İlçe Milli Eğitim […]

ÖĞRETMENLER VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Edremit’te Okullar arası Voleybol Turnuvası düzenlendi.  Çok heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların adından dereceye giren okullardan birinci olan Mevlana Ortaokulu’na kupalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç verdi.

Müsabakalarda ikinci olan Karagözoğlu İlkokulu’na Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge, 3. olan Edremit Anadolu Lisesi’ne İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ve 4. olan Edremit Fatih Anadolu Lisesi’ne İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yenigün verdi. Öğretmenler arasında yapılan okul müsabakaları ise profesyonel maçları aratmadı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.