ÖĞRETMENLER YEMEKTE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÖĞRETMENLER YEMEKTE BULUŞTU

 

Küçükkuyu’da eğitim veren,Anaokulu,İlkokul,Ortaokul ve Lise’de görev yapan öğretmenler Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ın Öğretmenler günü dolayısıyla hafta sonu verdiği Seğmen Motelde yemekte buluştular.

Seğmen Motelin giriş kapısında konukları eşi Çiğdem Balkan ile birlikte karşılayan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yemek öncesi yaptığı konuşmada öğretmenlerin gününü kutlayıp yaptıkları görevin önemine değindi.Ardından emekli Öğretmen Aysel Bilgili söz alıp öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu dile getirip anılarına yer yerdi.Öğretmenler ve diğer konuklar daha sonra sanatçı Ayşegül’ün şarkıları ile önce dans ettiler ardından da oynayıp gecenin tadını çıkardılar.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.