AYVALIK BELEDİYESİ DAİRE AMİRLERİNE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNDEN  SEMİNER.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ DAİRE AMİRLERİNE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNDEN  SEMİNER.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’,n talimatı üzerine Boğaziçi Üniversitesi ile belediyemiz arasında yapılan protokol kapsamında seminerlerin ilki verildi.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından Ayvalık Belediyesi Daire Müdür ve Amirlerine eğitim seminerlerinin ilk ayağı olarak birim amirlerine ilk anlatım Ayvalık Belediyesine ait eski Kırlangıç Fabrikasında yapıldı.

İlk seminerde, “Proje Değerlendirme Yöntemleri” konulu ilk modül Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve rektör yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Mumcu  tarafından gerçekleştirildi. 2. modül ise “Rakamlar Ne Söylüyor Ne Söylemiyor: Kantitatif Araştırma Yöntemleri” konusunu içerdi.

İkince konu ise Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve rektör yardımcısı Prof. Dr. Fikret Adaman tarafından anlatıldı.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile belediye çalışanlarının yaptıkları işi daha bilinçli yapmaları için verilecek olan eğitim seminerlerinin periyodik olarak tekrarlanacağı kaydedildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.