BAŞKAN UYSAL’DAN İŞLETMELERE TEŞEKKÜR BELGESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN UYSAL’DAN İŞLETMELERE TEŞEKKÜR BELGESİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 2015 Mavi Bayrak sezonu kapsamında, ilçede bulunan işletmelere bitkisel atık yağlarını toplayarak gösterdikleri çevre duyarlılığından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Burhaniye Belediyesi her geçen sene deniz, plaj ve çevre temizliği konusunda çalışmalarını arttırarak 7 adet mavi bayrağa sahip olan Burhaniye plajları için çalışmaya devam ediyor. Bu konu hakkında birçok çalışmaya imza atan ve her sezon plajlarında dalgalanan mavi bayrak sayısını arttırmayı başaran Burhaniye Belediyesi bu kapsamda tüm sezon boyunca ilçe içindeki işletmelerin Bitkisel Atık yağlarını ayrı toplamaları konusunda çalıştı. Burhaniyeli firmaların da bu konuda hassasiyet göstererek çevre duyarlılığı göstermelerine karşı Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal işletmelere teşekkür belgesi verdi. İçinde ilçedeki otellerin ve restoranların yer aldığı toplamda 12 adet firmaya teşekkür belgesi veren Başkan Uysal işletme sahiplerine, gösterdikleri çevre duyarlılığı ve hassasiyetlerinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.