" />
USD
3,6884
EURO
4,3430
ALTIN
151,4885

EDREMİTLİ AMATÖR TİYATROCULARDAN İDDİALI OYUN

Edremit’te amatör tiyatro grubu Öğretmenler Günü ve haftası için hazırlamış olduğu “Sevgi Çiçekleri” isimli oyununu sergiledi. Edremit Şükrü Tunar Kültür merkezinde Erdoğan Turhan’ın yönettiği oyun oyun seyirciden büyük beğeni ve alkış topladı. Kültür merkezini hınca hınç dolduran seyirciler amatör oyuncuları ayakta alkışladı.Edremit Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar ve Edremit Kent […]

EDREMİTLİ AMATÖR TİYATROCULARDAN İDDİALI OYUN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te amatör tiyatro grubu Öğretmenler Günü ve haftası için hazırlamış olduğu “Sevgi Çiçekleri” isimli oyununu sergiledi.
Edremit Şükrü Tunar Kültür merkezinde Erdoğan Turhan’ın yönettiği oyun oyun seyirciden büyük beğeni ve alkış topladı. Kültür merkezini hınca hınç dolduran seyirciler amatör oyuncuları ayakta alkışladı.Edremit Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Yazar ve Edremit Kent konseyi temsilcisi Gürbüz Günbay da oyunu sonuna kadar izlediler.Mustafa Gezer’in yazdığı, Gülgün Sargın’ın yönettiği oyunda, sevgiyle her şeyin çözülebileceği anlatıldı. Ailelerin ve öğretmenlerin, öğrencilere sevgiyle yaklaşması halinde her alanda başarılı bireyler olarak topluma kazandırılması mesajı verildi.
Edremit Şükrü Tunar Kültür merkezinde sahnelenen oyunda Erdoğan Turhan yönetimindeki amatör oyuncular; Cihan Turhan, Seviye Demir, Kübra Kale, İsmail Birtane, Hamza Kara, Basri Yıldız, Didem Duymaz, Veli Akay, Aylin Karasaban, Ezgi Aslan, Gamze Onbaşı, Mustafa Gedikli, Emel Kırdemir, Ayten Büşra Kaya, Yakup Akçakoca, Elif Durmaz ve Laçin Efe Topçu görev aldılar.

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.