Modül İnceleme ve Komisyon Çalışması

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Modül İnceleme ve Komisyon Çalışması

30 Kasım -04 Aralık  tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’ Modül İnceleme ve Komisyon Çalışması ‘’ Cunda Uygulama Oteli Konferans  salonunda Cunda Uygulama Oteli Sorumlusu Sayın Abdülaziz Yük ‘ ün otelimizi ve Ayvalığı tanıtma konuşması İle Başladı.

5 gün sürecek olan seminer, Mesleki ve Teknik Ortaöğretim okul kurumlarında uygulamaya konulan çerçeve öğretim programlarının ve modüler öğretim materyallerinin değişen ve gelişen teknolojiler doğrultusunda , sektör ve üniversite temsilcilerinin katılımlarıyla geliştirdiği, yazılımı tamamlanan modüllerin içerik yönüyle alan incelemesi , dil ve anlatım yönüyle  Türkçe ve internet ortamında yayınlanabilmesi açısından grafik düzenlemelerinin yapılması amacıyla gerçekleşecektir.

Modül inceleme ve Komisyon Açılış Programı, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlük Sorumlusu Sayın Yüksel Selvi’nin komisyon çalışmasını değerlendirmeleri ile sona erdi.

 

Yüksel KALKAN

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.