TÜRKİYE GENELİ LİSELERARASI ANADOLU BİTKİLERİ EXPO´DA ETNOBOTANİK PROJE YARIŞMASI YAPILDI

Türkiye Geneli Liselerarası Anadolu Bitkileri Expo´da Etnobotanik Proje Yarışmasında Ayvalık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Hazırladıkları Proje Marmara Bölgesinde 2. oldu. Expo 2016 Antalya Tescilli Evrensel Botanik Sergisi kapsamında Expo 2016 Antalya Ajansı, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Özel Bilfen Liseleri ortaklığında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 81 ildeki özel ve resmi ortaöğretim 9., 10. […]

TÜRKİYE GENELİ LİSELERARASI ANADOLU BİTKİLERİ EXPO´DA ETNOBOTANİK PROJE YARIŞMASI YAPILDI

Türkiye Geneli Liselerarası Anadolu Bitkileri Expo´da Etnobotanik Proje Yarışmasında Ayvalık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Hazırladıkları Proje Marmara Bölgesinde 2. oldu.

Expo 2016 Antalya Tescilli Evrensel Botanik Sergisi kapsamında Expo 2016 Antalya Ajansı, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Özel Bilfen Liseleri ortaklığında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 81 ildeki özel ve resmi ortaöğretim 9., 10. ve 11. sınıf öğrencilerinin katıldığı “Anadolu Bitkileri Expo’da” Ayvalık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları proje Marmara Bölgesinde 2. oldu.Bu vesileyle Ayvalık  Milli Eğitim Müdürü  Erkan Bilen  Ayvalık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret etti bu ziyarette Proje Danışman Öğretmen  Nuran Beyaz,  Ödül Alan Öğrenci  Hülya Varil, Ödül Alan Öğrenci  Nergiz Uluer i Başarılarından dolayı tebrik etti . Meslek Liseleri adına  Oluşturdukları bu Farkındalıktan dolayı  Okul Müdürümüze ve Yardımcılarına,Projenin Danışmanı Öğretmenime ve Dereceye giren Öğrencilerime çok teşekkür ediyorum ve başarıların devamını diliyorum dedi. Ayvalık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Müdürü Nadi Çağıl VE Müdür Yardımcısı Hüseyin İnceoğlu  hazır bulundular Okulun Müdürü Nadi Çağıl   Öğretmen ve öğrencilerinin başarısından mutluluk ve Onur duyduğunu belirtti.

KARADENİZ BÖLGESİ

1-Öğrenci Adı- Soyadı (1) : Sümeyye Yıldırım

Öğrenci Adı- Soyadı   (2) : Tuğçe Gül

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : Cemile Cansı Demir Okulun Adı : Sinop Fen Lisesi İl/İlçe Adı : SİNOP/MERKEZ

2-Öğrenci Adı- Soyadı (1) : Sena Kadakal

Öğrenci Adı- Soyadı  (2) : Elif Sert

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : Tülin Günver Okulun Adı : Bolu Fen Lisesi  İl/İlçe Adı : BOLU /MERKEZ

3-Öğrenci Adı- Soyadı (1) :  Doğukan Köse

Öğrenci Adı- Soyadı   (2) :  İrem Ardıç

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : Şadiye Cansever Okulun Adı : Kozlu Anadolu Lisesi İl/İlçe Adı : ZONGULDAK /KOZLU

MARMARA BÖLGESİ

1-Öğrenci Adı- Soyadı (1) : Ceren Celbek

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : N. Neslihan Sargın Okulun Adı : Çapa Fen Lisesi İl/İlçe Adı : İSTANBUL /FATİH

2-Öğrenci Adı- Soyadı (1) : Hülya Varil

Öğrenci Adı- Soyadı   (2) : Nergiz Uluer

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : Nuran Beyaz Okulun Adı : Ayvalık Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İl/İlçe Adı : BALIKESİR/AYVALIK

3-Öğrenci Adı- Soyadı (1) : Başak Akharman

Öğrenci Adı- Soyadı   (2) : İrem Sabuncu

Danışman Öğretmenin Adı Soyadı : Ceyda Karçal Okulun Adı : Özel Enka Lisesi İl/İlçe Adı : İSTANBUL/SARIYER

 

Yüksel KALKAN

Yorumlar

yorum