" />
USD
3,6738
EURO
4,3277
ALTIN
151,2787

BAŞKAN SAKA; “ENGELLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  Hamiyyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından 03 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile kermes düzenlendi. Kermese Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, hayırsever İşkadını Fernur Sözen’de katılarak destek oldular.   Edremit’te geçtiğimiz yıl eğitim ve öğretime giren Hamiyyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi Aile Birliği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile […]

BAŞKAN SAKA; “ENGELLERİ ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Hamiyyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından 03 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile kermes düzenlendi. Kermese Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, hayırsever İşkadını Fernur Sözen’de katılarak destek oldular.

 

Edremit’te geçtiğimiz yıl eğitim ve öğretime giren Hamiyyet-Feridun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi Aile Birliği tarafından 3 Aralık Engelliler Günü dolayısı ile Yılmaz Akpınar Bulvarı üzerinde belediye Hizmet Binası önünde kermes düzenlendi. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, hayırsever İşkadını Fernur Sözen, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, kermesi ziyaret ederek destek oldular. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, her sağlıklı vatandaşın birer engelli adayı olduğunu belirterek, engellilerin hayatın her alanında var olabilmesi için çalışacaklarını söyledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da “Bizler ilçemizde engelleri ortadan kaldırıp doğuştan yada daha sonra kaza sonrası hayatının geri kalanını engelli olarak geçirmek zorunda kalan tüm vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.