" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Bigadiç’te devamsızlık yapan öğrenciler ikna edilip okula kazandırılıyor

  Bigadiç’te çeşitli nedenlerden dolayı okula gitmeyen öğrenciler, kurulan ikna ekibi sayesinde yeniden okula kazandırılıyor.   İlçe bünyesinde kurulan ‘İkna Komisyonu’ üyeleri, ilçe genelinde ilkokul ve ortaokullarda sürekli devamsız öğrenci konumunda olan ve eğitimi yarım bırakan öğrencilerin okula devamlarını sağlamak ve eğitimlerini tamamlaması yönünde öğrencileri ve ailelerini ziyaret ederek ikna ediyor.Bigadiç İlçe Milli Eğitim Şube […]

Bigadiç’te devamsızlık yapan öğrenciler ikna edilip okula kazandırılıyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bigadiç’te çeşitli nedenlerden dolayı okula gitmeyen öğrenciler, kurulan ikna ekibi sayesinde yeniden okula kazandırılıyor.

 

İlçe bünyesinde kurulan ‘İkna Komisyonu’ üyeleri, ilçe genelinde ilkokul ve ortaokullarda sürekli devamsız öğrenci konumunda olan ve eğitimi yarım bırakan öğrencilerin okula devamlarını sağlamak ve eğitimlerini tamamlaması yönünde öğrencileri ve ailelerini ziyaret ederek ikna ediyor.Bigadiç İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Dayıoğlu, 75. Yıl Eti Holding İlkokulu Müdürü Recep Saylak, Atatürk Ortaokulu Müdürü İlyas Akgül ve Rehber Öğretmen Yusuf Ankay’dan oluşan ikna ekibi, ilçe merkezinde ve mahallerinde dolaşarak, çeşitli sebeplerle okula gidemeyen öğrencilerin ailelerini ikna çalışmaları başlattı.Hummalı bir çaba veren komisyon üyeleri, Devletimiz her türlü hizmeti sunuyor. Taşımalı eğitim kapsamında hiçbir ücret ödemeden Devletimiz çocuklarımızı bedava taşıyor. Bu imkânların değerini bilelim diyen ikna ekibi üyeleri, çocukların eğitim ve öğretimlerini sağlamak amacıyla, soğuk, kar demeden dolaşacaklarını ve çocukları okullu yapacaklarını belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.