" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

HER ÜYEYE EŞİT MESAFEDEYİM

  Kongre hazırlıkları devam eden Edremit CHP ilçe örgütünde ilk aday Av. Yusuf Sel Adaylığını ilçe merkezinde yaptığı basın toplantısında açıkladı.   Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu ve bir grup partili katıldı. İlçe Başkanı Enver Enli gün yaptığı konuşmada kendi yönetimi dönemine ilişkin […]

HER ÜYEYE EŞİT MESAFEDEYİM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Kongre hazırlıkları devam eden Edremit CHP ilçe örgütünde ilk aday Av. Yusuf Sel Adaylığını ilçe merkezinde yaptığı basın toplantısında açıkladı.

 

Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu ve bir grup partili katıldı.

İlçe Başkanı Enver Enli gün yaptığı konuşmada kendi yönetimi dönemine ilişkin kısa açıklamalar yaptı ve aday Yusuf Sel’in biyografisi hakkında bilgiler verdi.

 

İlçe Başkan adayı Yusuf Sel ise partiye gönül vermiş bütün üyelere eşit mesafede olduğunu partide birlik ve beraberliği sağlayacağını söyledi.  Delege seçimlerinde Mavi ve Beyaz olarak iki listenin yarıştığını belirten Sel, kendisini Mavi listedeki arkadaşlarının aday gösterdiğini belirtti.

Basın açıklamasına katılarak kendinse destek olan partililere teşekkür Eden Yusuf Sel, Pazar günü yapılacak kongrede de destek olmalarını istedi. Sel açıklamasında eğer seçilip göreve geldiği taktirde 2019 da yapılacak Cumhurbaşkanlığı, Genel Seçim ve Yerel seçimlerde partisinin başarılı olması için göreve başladığı günden itibaren çalışacaklarını söyledi

 

 

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.