" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN SAKA’DAN İŞİTME ENGELLİLERE ZİYARET

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Edremit İşitme Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Saka, engelli yurttaşların hayatını kolaylaştırabilmek için çalıştıklarını söyledi.   Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçede faaliyetlerini sürdüren İşitme Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Niyazi Gürkan, tercüman aracılığı ile işitme engelli […]

BAŞKAN SAKA’DAN İŞİTME ENGELLİLERE ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Edremit İşitme Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Saka, engelli yurttaşların hayatını kolaylaştırabilmek için çalıştıklarını söyledi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ilçede faaliyetlerini sürdüren İşitme Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Niyazi Gürkan, tercüman aracılığı ile işitme engelli vatandaşların sorunları ve dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. Verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Edremit Belediyesi olarak engelleri ortadan kaldırmak için çalıştıklarını belirterek, “Engelli vatandaşlarımızı sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil, yılın her günü hatırlamak ve ihtiyaçlarının çözümü için çalışmalar yapmak gerektiğinin bilincindeyiz. Engelli yurttaşlarımızın toplumsal yaşama katılması için gereken düzenlemelerin yapılması ve engelli insanlarımızın hayatın her alanında desteklenmesi sosyal belediyecilik anlayışımızın en önemli görevlerinden birisidir. Bu doğrultuda engelli yurttaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak uygulamaları hayata geçiriyoruz” dedi. Başkan Saka, “Karşılattığınız herhangi bir sorunda 24 saat dorudan bana ve belediyeye ulaşabilirsiniz Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.