DÜZGÖREN TARİHE IŞIK TUTTU.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

DÜZGÖREN TARİHE IŞIK TUTTU.

Küçükkuyu’nun saygın esnaflarından Halıcı Osman olarak tanınan Osman Düzgören’in oğlu Yusuf Düzgören yayınladığı “Millet-i Sadıktan Milli Düşmanlığa Ermeniler” adlı kitap ile Ermeni tarihindeki bilinmezleri gün yüzüne çıkardı.

Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini bitiren ardından Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümünde yüksek ihtisas yapmakta olan Yusuf Düzgören yazdığı kitap ile tarihimizde Ermeni olaylarındaki bilinmezleri gün yüzüne çıkardı.Yusuf Düzgören’in babası Osman Düzgören Astana Yayınları tarafından yayınlanan “Millet-i Sadıktan Milli Düşmanlığa Ermeniler” adlı kitabı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı makamında ziyaret edip hediye etti. Kitabı kısmen inceleyen Balkan “ Beldemizin yetiştirdiği bir değer olan Yusuf Düzgören’in yazdığı bu kitabı çok anlamlı buluyorum.Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.