" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE DÜNYA ENGELİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

  3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Edremit’te özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde etkinlikler düzenlendi. Engelli öğrencilerin gösterilerini sunduğu etkinliğe Kaymakam Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’da katıldı.   3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Edremit’te faaliyetlerini sürdüren özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde  etkinlik düzenledi. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil […]

EDREMİT’TE DÜNYA ENGELİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Edremit’te özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde etkinlikler düzenlendi. Engelli öğrencilerin gösterilerini sunduğu etkinliğe Kaymakam Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’da katıldı.

 

3 Aralık “Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Edremit’te faaliyetlerini sürdüren özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde  etkinlik düzenledi. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, engelli öğrenciler ve ailelerinin katıldığı etkinlikte konuşan Kurum Müdürü Emine Çakır, 3 Aralık’ın kutlanan bir gün değil, farkındalık yaratılan bir gün olduğunu belirterek, “Engelliler, sokağa çıkabilmeli, toplumla diyalog kurabilmeli, işine, okuluna gidebilmeli, kısacası hayatın her alanında var olmalı. Bu doğrultuda engellilerimizin sokağa çıkabilmesi için ilçemizde son yıllarda yapılan fiziki düzenlemelerin engellilere uygun olduğunu görüyoruz. Böyle uygulamaların daha da yaygınlaşması dileği ile Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından engelli öğrencilerin gösterileri sergilendi. Program sonunda Kaymakam Sırmalı, Başkan Saka ve beraberindekiler özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini dolaşarak yetkililerden bilgi aldılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.