BAŞKAN NECDET UYSAL’DAN ZEYTİN İŞÇİLERİNE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN NECDET UYSAL’DAN ZEYTİN İŞÇİLERİNE ZİYARET

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal zeytin işçilerini ziyaret etti.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal sayesinde bu yıl ilk kez belediyeye ait zeytinlikler belediye bünyesinde değerlendirilmeye başlandı. Yaklaşık 40 bin zeytin ağacına sahip olan Burhaniye Belediyesi, zeytininin toplanması adına da sigortalı olarak, 47 işçiyi, bu anlamda bünyesinde çalıştırmaya başladı. Her gün Belediye’ye ait zeytinliklerde belediye işçisi olarak zeytin toplama suretiyle çalışan işçileri Burhaniye Belediye Başkanı da tarlada ziyaret ederek işçilere kolaylıklar diledi. Zeytin işçileri ile birlikte tarlada sohbet eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal işçilere emeklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Bölgenin en büyük zeytin üreticisi olarak zeytin toplama zamanının başlamasıyla canla başla toplanmaya başlanan zeytinlerden elde edilen yağlar Burhaniye Belediyesi markası altında satışa sunulacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.