EDREMİT’TE KAZANAN CHP OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE KAZANAN CHP OLDU

CHP’nin Edremit İlçe kongresi Şükrü Tunar Kültür Merkezinde yapıldı. Delegelerin kongreye katılımının yüksek olduğu gözlendi.
Sabah saat 11.00’da başlayan kongrenin divan başkanlığını CHP eski Milletvekili Ali Kemal Deveciler yaptı.

Kongreye İ lbaşkan adayları Ender Biçki, Serkan Sarı, Behiç  İstanbulluoğlu, Erdem Köybaşı, Edrtemit Belediye Başkanı Kamil Saka, Burhaniye İlçe Başkanı Tarık Erdil, Milletvekilleri Namık Havutça, Mehmet Tüm, Eski döenem milletvekilleri Nedret Akova, Ergün Aydoğan, İl Başkan Yardımcıları, Kapatılan Eski Beldelerin belediye başkanları ve çok sayıda mıisafir ve delege katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından günden maddeleri uygulandı.

Edremit CHP İlçe Başkanı Enver Enligün yapılan çalışmaları anlattı. Daha sonra il başkanlığı yarışında bulunan adaylara üçer dakikalık konuşma yapmalarına izin verildi. Delege üyelerinin konuşmalarında ise zaman zaman gergin anlar yaşandı. Bazı konuşmacıların konuşmalarına salondan müdahale edilmesi gerginliğe neden oldu

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın konuşmasının ardından İlçe Başkan Adayları konuşma sırası kura çekim sonrası adaylar ve belediye başkanı ve divan olarak birlik beraberlik mesajı vermek için fotoğraf çektirdi.

İlçe başkanlarının konuşmalarının ardından seçimlere geçildi. 375 delegenin oy kullandığı seçimde Nabi Gündüz ve Yusuf Sel’in listeleri yarıştı.
Seçim sonunda kazanan 221 oyla Yusuf Sel oldu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.