GÜRESPOR, MERSİN DEPLASMANINA GİDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜRESPOR, MERSİN DEPLASMANINA GİDİYOR

 

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Edremit Belediyesi Gürespor, 8. hafta maçında Mersin Kurtuluşspor deplasmanına gidiyor.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’ A Grubu’nda mücadele eden Edremit Belediyesi Gürespor deplasmanda Mersin temsilcisi Kurtuluşspor ile mücadele edecek. Son iki haftada alınan mağlubiyetlerden sonra toparlanma sürecine girmek isteyen Gürespor, Mersin deplasmanında kötü gidişe dur demek istiyor. Ligde iddiasını sürdürmek için mutlak galibiyet parolası ile hazırlanan Sarı Lacivertli Edremit temsilcisi Antrenör Derya Rıza Zeren yönetiminde yaptığı son antrenmandan sonra Mersin’e hareket etti. Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin, karşılaşma ile ilgili yaptığı değerlendirmede “Aldığımız mağlubiyetlerin motivasyonumuzu bozmasına izin vermemeliyiz.  Disiplinli bir şekilde maça hazırlandık. Kazanarak başarıyı sürdürmek istiyoruz” dedi. Gürespor geçtiğimiz hafta sahasında karşılaştığı Kastamanonu’ya son saniye basketi ile 1 sayı farkla kaybetmişti.  Mersin Kurtuluşspor ile Edremit Belediyesi Gürespor arasında ki 8. Hafta mücadelesi 5 Aralık 2015 Cumartesi günü 16.00’da Mersin Edip Buran Spor Salonu’nda oynanacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.