Mutlu birlikteliğin projeleri onaylandı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Mutlu birlikteliğin projeleri onaylandı

Burhaniye’nin saygın işadamlarından Mutlu İnşaat sahibi Enver mutlu, oğlu Emre’yi Akçay Turban motelde yapılan muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Cuma günü başlayan düğün akşam Ören’de bir otelde erkekler eğlencesi ile başlarken, ertesi günde evlerinin önünde pilav keşkek ile devam etti. Düğün akşam ise Akçay Turban Motelde yapıldı. Çok sayıda siyaset, iş dünyası ve sanat dünyasından misafirlerin katıldığı düğünde, yeni evlenen çiftleri sevenleri yalnız bırakmadı. Okul yıllarında tanışan Samsun’un köklü ailelerinden Şemsinur ve Ömer Camadan’ın kızları Mimar Dilara ile  yine aynı oku bitiren Süheyla ve Enver Mutlu’nun oğulları Emre ile mutlu bir birlikteliğin projelerine imza attılar.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.