" />
USD
3,7185
EURO
4,3703
ALTIN
153,2924

Mutlu birlikteliğin projeleri onaylandı

Burhaniye’nin saygın işadamlarından Mutlu İnşaat sahibi Enver mutlu, oğlu Emre’yi Akçay Turban motelde yapılan muhteşem bir düğünle evlendirdi. Cuma günü başlayan düğün akşam Ören’de bir otelde erkekler eğlencesi ile başlarken, ertesi günde evlerinin önünde pilav keşkek ile devam etti. Düğün akşam ise Akçay Turban Motelde yapıldı. Çok sayıda siyaset, iş dünyası ve sanat dünyasından misafirlerin […]

Mutlu birlikteliğin projeleri onaylandı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’nin saygın işadamlarından Mutlu İnşaat sahibi Enver mutlu, oğlu Emre’yi Akçay Turban motelde yapılan muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Cuma günü başlayan düğün akşam Ören’de bir otelde erkekler eğlencesi ile başlarken, ertesi günde evlerinin önünde pilav keşkek ile devam etti. Düğün akşam ise Akçay Turban Motelde yapıldı. Çok sayıda siyaset, iş dünyası ve sanat dünyasından misafirlerin katıldığı düğünde, yeni evlenen çiftleri sevenleri yalnız bırakmadı. Okul yıllarında tanışan Samsun’un köklü ailelerinden Şemsinur ve Ömer Camadan’ın kızları Mimar Dilara ile  yine aynı oku bitiren Süheyla ve Enver Mutlu’nun oğulları Emre ile mutlu bir birlikteliğin projelerine imza attılar.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.