PARK BAHÇELER EKİPLERİ BİTKİLERİN KIŞLIK BAKIMLARINA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

PARK BAHÇELER EKİPLERİ BİTKİLERİN KIŞLIK BAKIMLARINA DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Birimi çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Şehrin dört bir yanında birden fazla ekiple değişik alanlarda işlerini yürüten Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Ekipleri, parklardaki çocuk oyun gruplarının tamiri, yeşil alan bakımları, ağaç budama ve sera çiçekçiliği gibi birden fazla kolda çalışıyorlarak Burhaniye’nin görselliği adına çalışmalarını sürdürüyorlar.

Burhaniye Belediyesi; sorumluluk alanındaki parklar, refüjler, kavşaklar ve kent girişindeki ağaçların bakımı yapılırken boş arazilerdeki ot temizliklerine de devam eden Park Bahçeler Ekipleri aynı zamanda ilçe içinde, çürümüş, tehlike arz eden ağaçları da keserek herhangi olası bir kaza olmaması adına çalışmalarını sürdürüyor. Tüm ilçede yer alan kamu alanlardaki ağaçların budama işini yapan Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Birimi, ağaçların cinsine göre budama şeklini gerçekleştiriyor. Budamanın yanı sıra tehlike arz eden ağaçların bakımını ve gerektiği takdirde kesimini yapan Park Bahçeler ekipleri, cadde ve sokaklarda, okullar, parklar, hastaneler vb. kamu alanlarında ağaç ve çalıların budanması bitkilerin tür ve çeşidine bağlı olarak yıl boyunca periyodik aralıklarla yapılmaya devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.