YENİ YOLLARIN ÇİZGİLERİ ÇİZİLDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

YENİ YOLLARIN ÇİZGİLERİ ÇİZİLDİ

Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce Çamlık, kipa kavşağı, hastane kavşağı, Küçükköy girişi ve marina bölgelerinde tamamlanan sıcak asfalt kaplama çalışmalarının ardından yol çizgileri çizildi.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile bu dört bölgede yol çizgileri çizilerek sürücülerin özellikle gece yapacakları yolculukları kolaylaştırılmış oldu.
18 ayda 25 kilometrenin üzerinde sıcak asfalt yol yapan Ayvalık Belediyesi bu yolların orta refüj ve kaldırım çalışmaları ile tretuarların yeşillendirilmesini de yaptı.
Alt yapısı ve çevre düzenlemesi de tamamlanan yeni asfalt yolların çizgileri de çizilerek yollar eksiksiz olarak araç sürücülerinin kullanımına sunuldu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.