" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT TRAVEL TURKEY’DE YERİNİ ALACAK

Edremit İlçesi 10-13 Aralık tarihinde İzmir’de düzenlenecek olan Travel Turkey ve 28-31 Ocak 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) tanıtılacak.   Edremit’in tanıtımının daha iyi yapılabilmesi için turizm fuarlarında etkin bir tanıtım yapılması hedefleniyor. 10-13 Aralık tarihinde İzmir’de düzenlenecek olan Travel Turkey ve 28-31 Ocak 2016 tarihinde İstanbul’da […]

EDREMİT TRAVEL TURKEY’DE YERİNİ ALACAK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit İlçesi 10-13 Aralık tarihinde İzmir’de düzenlenecek olan Travel Turkey ve 28-31 Ocak 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) tanıtılacak.

 

Edremit’in tanıtımının daha iyi yapılabilmesi için turizm fuarlarında etkin bir tanıtım yapılması hedefleniyor. 10-13 Aralık tarihinde İzmir’de düzenlenecek olan Travel Turkey ve 28-31 Ocak 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) başarılı bir tanıtım gerçekleştirilmesi için Edremit Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Ticaret Odası ve sivil toplum kuruluşları tarafından oluşturulan komisyon çalışmalarını sürdürüyor. Komisyon tarafından tanıtım için gerekli ürünlerin hazırlanması ve organizasyonun başarılı bir şekilde yerine getirilebilmesi için çalışmalar devam ediyor. Kaymakam Ali Sırmalı’nın öncülüğünde yapılan toplantının ardından Edremit Belediyesi’nde Başkan Kamil Saka ile birlikte durum değerlendirmesi yapıldı. Kazdağları’nın doğası, denizi, termali turizmi, tarihi ve ürettiği kaliteli zeytin ve zeytinyağları ile Edremit’in tercih edilen kent olması için turizm fuarlarında etkin ve başarılı bir tanıtım yapılması hedefleniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tanıtım konusunda ilçede birlik ve beraberlik oluşturulmasının çok önemli olduğunu belirterek, “Kaymakamlık başta olmak üzere ilçemizde ki kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile oluşturulan birlikteliğin ilçemize çok olumlu yansıyacağına inanıyorum. Bu doğrultuda öncelikle bu hafta sonu İzmir’de düzenlenecek Travel Turkey ve Ocak ayı sonunda İstanbul’da düzenlenecek EMİTT Fuarı’nda Edremit’imizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.