GALİBİYET SERİSİ 6’YA ÇIKTI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GALİBİYET SERİSİ 6’YA ÇIKTI..

Bayanlar voleybol 2.lig A Grubu 11.hafta karşılaşmasında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı sıralamada bir altında bulunan güçlü Yeşilyurt ile karşılaştı.Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanan mücadeleye İvana,Gökçe,Deniz,Ferda, Ayşe Kılıç,Ayşe Gürel ve Bahanur tertibiye başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor setin başlarında rakibin direnciyle karşılaştı.İlk teknik molaya temsilcimiz 8-7 önde girdi. Teknik mola sonrası oyuna ağırlığını koymaya başlayan Büyükşehir Belediyespor ikinci teknik molaya 16-11 önde girdi ve setin sonlarında da iyi oyununu sürdürerek ilk seti 25-19 kazanarak 1-0 öne geçti.

İkinci sete kötü başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ilk teknik molaya 8-4 geride girmesine rağmen,daha sonra toparlanarak özellikle Ayşe Gürel ve Deniz Şurgun ile etkili olarak ikinci teknik molaya 16-12 önde girmeyi başardı. Bahanur Şahin’in iyi savunmasıyla dikkat çektiği setin son bölümünde de Ayşe Kılıç’ın hücumlarıyla seti 25-20 kazandı ve setlerde durumu 2-0’a getirdi.

SON SETTE SULTANLAR İNANILMAZ BİR GERİ DÖNÜŞE İMZA ATTI.

Üçüncü sette son bölüme kadar rakibinin arkasında kalan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor teknik molalara 6-8 ve 16-10 geride girmesine rağmen son bölümde 21-15’lik skor sonrası büyük bir direnç göstererek taraftarın da desteğiyle Ivana Nesovic ve kaptan Ferda Bulut’un etkili smaç sayılarıyla bu seti 26-24 bitirerek maçı 3-0 kazandı.Maçı izleyenler arasında Balıkesir Büyükşehir Belediye’si Başkan Vekili Birol Şahin, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Başkan Vekili Av. Ömer Marmaralı, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Arda, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü İrfan Sarıgül, Balıkesir OSB Bölge Müdürü Mesut Eray da vardı.

ÖMER MARMARALI:”YÖNETİM OLARAK TAKIMIMIZA GÜVENİMİZ TAM..”

Geriye düştükleri bölümlerde oyundan kopmayıp direnç gösterdiklerini belirten Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkan Vekili Av. Ömer Marmaralı ” Yeşilyurt gibi güçlü bir takımı 3-0 yendiğimiz için mutluyuz. Sezon başında her şartta her skorda kazanmak isteyen bir takım izlemek istiyorduk. Geçtiğimiz hafta Manisa deplasmanında ve bugün Yeşilyurt karşısında bu oyunu gördük. Daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Yönetim olarak takımımıza güvenimiz tam” diyerek Play-off yolundaki iddialarını yineledi. ‪

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR : 3 – YEŞİLYURT : 0

Salon:Kurtdereli Spor Salonu

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

İvana-Gökçe-Deniz-Ayşe Kılıç-Ferda-Ayşe Gürel-Bahanur(L)

YEŞİLYURT

Ecem-Rida-Büşra-Mariana-Hümay-Masha-Naz(L)

SETLER :1.Set :25-19 (23 dk)

2.Set:25-20(22 dk)

3.Set:26-24(30 dk)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.