" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

JANDARMA GEÇİT VERMİYOR

  Çanakkale’nin Ayvacık İlçesinde Yunanistan’ın Midilli Adasına yasa dışı geçişleri önlemek adına Jandarmanın başlattığı operasyonlar aralıksız devam ediyor. Bu gün sabah saatlerinde Yeşil Liman Mevkiinde Behramkale Jandarma Ekipleri ve Jandarma Özel Hareket taburunun başlattığı operasyonda zeytinlikler arasında gizlenen aralarında kadın ve çocuklarında olduğu 120 Afgan uyruklu Kaçak Göçmen yakalandı. Gece karanlığından istifade edip Midilli Adasına […]

JANDARMA GEÇİT VERMİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesinde Yunanistan’ın Midilli Adasına yasa dışı geçişleri önlemek adına Jandarmanın başlattığı operasyonlar aralıksız devam ediyor.

Bu gün sabah saatlerinde Yeşil Liman Mevkiinde Behramkale Jandarma Ekipleri ve Jandarma Özel Hareket taburunun başlattığı operasyonda zeytinlikler arasında gizlenen aralarında kadın ve çocuklarında olduğu 120 Afgan uyruklu Kaçak Göçmen yakalandı.

Gece karanlığından istifade edip Midilli Adasına geçirilmek vaadiyle Yeşil Liman mevkiine insan kaçakçıları tarafından bırakılan 120 Afgan Kaçak Göçmen Sabah erken saatlerde başlatılan operasyon ile gizlendikleri zeytinlikler arasında yakalandı.Jandarmalar üşüyen kadın ve çocuklar için ateş yakarak ısınmalarını sağladı. Kaçaklar daha sonra temin edilen Minibüslerle Behramkale Jandarma Karakoluna götürüldü.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.