ÖĞRENCİLERE BİTKİSEL ATIK YAĞ HAKKINDA EĞİTİM VERİLDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÖĞRENCİLERE BİTKİSEL ATIK YAĞ HAKKINDA EĞİTİM VERİLDİ

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Çevre Koruma Birimince, ilçe genelinde, Bitkisel Atık Yağ eğitimleri ve bu konu hakkında çalışmalar devam ediyor.

Burhaniye Belediyesinin çevre duyarlılığı konusunda ki çalışmaları devam ediyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü Çevre Koruma birimi tarafından 2015 mavi bayrak sezonu kapsamında, Burhaniye içinde bulunan okullarda Bitkisel Atık Yağlar hakkında eğitim veriliyor. Bitkisel atık yağların nasıl oluştuğunu, çevreye etkilerini, nasıl toplanması gerektiğini, toplanan atık yağların ne aşamalardan geçtikleri konusunda eğitimler veren Burhaniye Belediyesi yetkilileri bu eğitimlerine devam edeceklerini açıkladı. Öğrencilerin, özellikle ilkokul öğrencilerinin, çevre bilincinin oluşması adına ve çevre konusunda daha duyarlı nesiller yetiştirmek adına bu tür eğitimlerin önemini vurgulayan yetkililer ilk Olarak Nadir Tolun İlkokulunda eğitimlerini verdiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.