" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ARMUTÇUK PAZARYERİNİN AÇIK BÖLÜMÜNÜN ÜSTÜ KAPATILIYOR.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçedeki yaşam koşullarının kalite düzeyini arttırıcı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Başkan Gençer’in talimatı ile Armutçuk pazaryerinde Ayvalık Belediye Fen İşlerince bir çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında Armutçuk pazaryerinin açık olan bölümlerinin üzeri kapatılıyor. Armutçuk Pazaryerindeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ayvalık Belediyesi ekipleri ilk önce çelik konsürksiyon iskeleyi kurdu, ardından üst […]

ARMUTÇUK PAZARYERİNİN AÇIK BÖLÜMÜNÜN ÜSTÜ KAPATILIYOR.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçedeki yaşam koşullarının kalite düzeyini arttırıcı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Başkan Gençer’in talimatı ile Armutçuk pazaryerinde Ayvalık Belediye Fen İşlerince bir çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında Armutçuk pazaryerinin açık olan bölümlerinin üzeri kapatılıyor.

Armutçuk Pazaryerindeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ayvalık Belediyesi ekipleri ilk önce çelik konsürksiyon iskeleyi kurdu, ardından üst kısmının kapatma işlemine geçti.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, belediye imkanlarının ilçe halkının refahı için en uygun şekilde kullanıldığını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.