ARMUTÇUK PAZARYERİNİN AÇIK BÖLÜMÜNÜN ÜSTÜ KAPATILIYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ARMUTÇUK PAZARYERİNİN AÇIK BÖLÜMÜNÜN ÜSTÜ KAPATILIYOR.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçedeki yaşam koşullarının kalite düzeyini arttırıcı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Başkan Gençer’in talimatı ile Armutçuk pazaryerinde Ayvalık Belediye Fen İşlerince bir çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında Armutçuk pazaryerinin açık olan bölümlerinin üzeri kapatılıyor.

Armutçuk Pazaryerindeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ayvalık Belediyesi ekipleri ilk önce çelik konsürksiyon iskeleyi kurdu, ardından üst kısmının kapatma işlemine geçti.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, belediye imkanlarının ilçe halkının refahı için en uygun şekilde kullanıldığını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.