" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TRAKTÖR PARÇALANDI, SÜRÜCÜ KURTULDU

Havran’da , yağ taşıyan traktör önce istinat duvarına, daha sonra hafriyat kamyonuna çarptı. Traktör parçalanırken, sürücünün burnu bile kanamadı. Sabah saatlerinde Kobaklar Mahallesi’nden zeytin yağı alan Aydın K. idaresindeki 10 RU 786 plakalı traktör, yokuş aşağı inerken kontrolden çıktı. Traktör, önce istinat duvarına, ardından hafriyat kamyonuna çarptı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, […]

TRAKTÖR PARÇALANDI, SÜRÜCÜ KURTULDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran’da , yağ taşıyan traktör önce istinat duvarına, daha sonra hafriyat kamyonuna çarptı. Traktör parçalanırken, sürücünün burnu bile kanamadı.
Sabah saatlerinde Kobaklar Mahallesi’nden zeytin yağı alan Aydın K. idaresindeki 10 RU 786 plakalı traktör, yokuş aşağı inerken kontrolden çıktı. Traktör, önce istinat duvarına, ardından hafriyat kamyonuna çarptı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, traktörün ön ve arka römorku parçalandı. Arka römorkta bulunan bidonlar patlayarak içinde bulunan zeytin yağları yola döküldü. Yol itfaiye ekipleri tarafından yıkanırken, kazayla alakalı tahkikat sürüyor. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.