" />
USD
3,6780
EURO
4,3432
ALTIN
151,1927

Yapı Kredi’den Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi’ne özel avantajlar

Yapı Kredi, üretici birlikleri ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokol çerçevesinde birlik üyeleri Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek. Yapı Kredi, Tarım Bankacılığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi, Tariş Burhaniye Zeytin ve […]

Yapı Kredi’den Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi’ne özel avantajlar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yapı Kredi, üretici birlikleri ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokol çerçevesinde birlik üyeleri Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

Yapı Kredi, Tarım Bankacılığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi, Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi ile işbirliği protokolü imzalayarak, birlik üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. Birlik merkezinde gerçekleşen imza törenine, Tariş Burhaniye Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Akova, Tariş Burhaniye Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kenan Çoban, Nadir Karayaz, Ali Güngör Çoban, Tariş Burhaniye Tarım Satış Kooperatifi Müdürü Emrah Öztürk ile Yapı Kredi Balıkesir Saha Müdürü Özkan Işık, Yapı Kredi Balıkesir Saha Tarım Bölge Yöneticisi Şirzat Nuranel, Yapı Kredi Burhaniye Şube Müdürü Hasan Çelik, Yapı Kredi Burhaniye Şubesi KOBİ Portföy Yönetmeni Zafer Kaya katıldı.

 

Tariş Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi üyelerinin Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın tüm yeni ürün ve hizmetlerinden yararlanmasını amaçlayan protokolün imza töreninde konuşan Yapı Kredi Balıkesir Saha Müdürü Özkan Işık, “Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile il ve ilçelerde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda kooperatiflerle anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yapı Kredi olarak, ülkemizin geleceği için stratejik önemi olduğunu düşündüğümüz tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemeye, daha verimli işletmeler oluşturmaya, çiftçi ve üreticimize her türlü finansman olanaklarımızla, danışmanlık hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Işık sözlerine şöyle devam etti: “Yapı Kredi olarak, tarım ve hayvancılık sektörüne desteğimiz devam ediyor. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışına paralel olarak bu alanlarda yenilikçi çalışmalar oluşturduk. Yaygın şube ağımızın bulunduğu Marmara Bölgesi’ndeki uzman çalışanlarımız, hem bu segmentteki bilgi ve hizmet kalitesini artıracak, hem de müşterilerimize hayvancılık ve tarım finansmanı konusunda danışmanlık vererek avantajlı finansman seçenekleri sunacak. Marmara Bölgesi’nin hayvancılık açısından en zengin yörelerinden biri olan Balıkesir için hazırladığımız kredi protokolü sayesinde Balıkesir’li çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı finansman fırsatları sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.” Şenol Torlak

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.