AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ.

Ayvalık Belediyesi ve Ege Belediyeler Birliği işbirliği ile düzenlenen “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” konulu hizmet içi eğitim semineri Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seminerde Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Dündar’da hazır bulundu.

Ayvalık Belediyesi ve Edremit Belediyesinden toplam 26 kamu personelinin katıldığı “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” seminerinde; 2 Şubat 2015 tarih ve 29255 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Resmi yazışmalarda uygulanacak usul ve esaslar resmi kurum ve kuruluşlarda elektronik belge, yönetim sistemi, e yazışma, kayıtlı e posta, e imza ve DTVT kodlamaları konularında E Devlet Uzmanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Yılmaz Akgün tarafından kamu personeli bilgilendirildi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile belediye çalışanlarının değişen kanunlar ve yönetmelikler hakkında güncel bilgiler edinmelerini sağlamak amacıyla hizmet içi eğitimlerine devam edeceği bildirildi. .

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.