" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EMEKLİ-SEN EDREMİT ŞUBESİ KURULDU

  DİSK’e bağlı Tüm Emekli-Sen Edremit Şubesi 29 Kasım 2015 tarihinde ilk olağan kongresini yaparak faaliyete başladı.   Özden Demir Başkanlığında Fazlı Aksoy, Turan Cengiz, İrfan Karaoğlu ve Senem Tektaş’tan oluşan Şube yönetim kurulu gazetemize ziyarette bulundu. Başkan Özden Demir şube kuruluş süreci ile ve sendika hakkında bilgiler verdi. Şube olarak 2010 yıllında kurulduğunu o […]

EMEKLİ-SEN EDREMİT ŞUBESİ KURULDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

DİSK’e bağlı Tüm Emekli-Sen Edremit Şubesi 29 Kasım 2015 tarihinde ilk olağan kongresini yaparak faaliyete başladı.

 

Özden Demir Başkanlığında Fazlı Aksoy, Turan Cengiz, İrfan Karaoğlu ve Senem Tektaş’tan oluşan Şube yönetim kurulu gazetemize ziyarette bulundu.

Başkan Özden Demir şube kuruluş süreci ile ve sendika hakkında bilgiler verdi. Şube olarak 2010 yıllında kurulduğunu o dönem başkanının vefatı nedeni ile aktif çalışma yapılamadığını belirten Özden Demir,  Türkiye genelinde 67 ilde örgütlü olduklarını, 45000’üyesi bulunduğunu Şube olarak ta 100 çıvarında üyelerinin olduğunu söyledi.

“Emek ve Demokrasi mücadelesinden emekli olunmaz” parolası ile çalışacaklarını dile getiren Emekli Sen Edremit Şube Başkanı Özden Demir;” İnsanca ve onurluca yaşatacak bir ücret için, Çocuklarımıza ve torunlarımıza mutlu bir gelecek bırakmak için, İçerde ve dışarıda savaşsız bir Türkiye için, Barışçı ve sömürüsüz bir dünya için 16 Aralık 2015 Çarşamba günü saat 12:30’da Edremit Cumhuriyet meydanında yapacağımız basın açıklamasına tüm emeklilerimizi ve Edremit halkını bekliyoruz. Tüm emeklilerimizin Sendikamıza üye olarak destek omlarını istiyoruz” dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.