EROL ÖZKAN, HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EROL ÖZKAN, HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞTU

 

Edremit’li gazeteci, yazar ve sanat tarihi uzmanı Erol Özkan, imza gününde okurları ile buluştu. “Edremit Evleri” ve “Şu Edremit’in içinde” kitaplarının da tanıtıldığı imza gününe Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Edremit’te doğan ve Almanya’da yaşayan gazeteci, yazar ve sanat tarihi uzmanı Erol Özkan, Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası ve Antandros Derneği tarafından düzenlenen imza günü ve söyleşide hemşehrileri ile bir araya geldi. Edremit’te ki bir alış veriş merkezinde okurları ile buluşan ünlü yazarın imza gününde Edremit Evleri” ve “Şu Edremit’in içinde” kitaplarının da tanıtımı yapıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği imza gününde Erol Özkan, hemşehrileri ile sohbet edip kitaplarını imzaladı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel’de imza gününe katılarak destek oldular. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Eski Edremit’imizi, yaşadığımız evleri unutmamak adına yaptığı çalışmalar ile gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan sevgili dostumuz Edremitli hemşehrimiz Yazar Erol Özkan’ı ilçemizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Kitaplara da konu olan Tarihi Edremit Evlerinin yeniden hayata kazandırılması için çalışmalarımız sürüyor. Kitapları ile ilçemizin tarihine ışık tutan ve belleklerimizi tazeleyen yazarımız Erol Özkan’a Edremitliler adına teşekkür ediyorum. Geleceğe ışık tutacak çalışmalarının devamını diliyorum ”dedi. Yazar Erol Özkan’da memleketinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.